O stronie

Turystyka Niekonwencjonalna to niezależny, niekomercyjny tytuł prasowy prezentujący ciekawe miejsca. Misją strony jest przybliżenie mniej znanych atrakcji turystycznych oraz interesujących miejsc i obiektów które nie są obiektami turystycznymi.

Jeśli posiadasz wiedzę o ciekawym obiekcie i uważasz, że powinien znaleźć się na tej stronie, chcesz podjąć współpracę, umieścić reklamę lub masz sugestie odnośnie treści zawartych na stronie, prosimy o kontakt.

Treści i zdjęcia zawarte na stronie są chronione prawem autorskim. Wykorzystywanie ich bez wiedzy i zgody autora jest bezprawne. „Turystyka Niekonwencjonalna” jest tytułem wpisanym do sądowego rejestru dzienników i czasopism.


Zobacz również:

Turystyka Niekonwencjonalna na Facebooku
Facebookowa grupa Turystyki Niekonwencjonalnej
Instagram Turystyki Niekonwencjonalnej

One thought on “O stronie

  1. Marta Czerwiec 7, 2018 at 1:52 pm

    Witam serdecznie
    Czy można za Państwa zgodą, użyć kilku zdjęć do filmiku, mającego na celu uchronienie Wielkiego Lasu Lubanskiego przed powstaniem kopalni na Liściastej Gorze. Film zostsnie umieszczony na grupie Czysta Gmina Leśna ( 1750 członków ), zdjęcia będą opatrzone adresem Państwa strony. Będę bardzo wdzięczna za odp. Pozdrawiam Marta

Dodaj komentarz

Identyfikator *
E-mail *
Witryna internetowa